• Ružomberok je miesto, ktoré žije basketbalom. Služby na úrovni Európskeho štandardu sú pre súperov a hostí prichádzajúcich na zápasy nevyhnutnosťou. Na Hotel Kultúra *** sa vždy môžeme spoľahnúť. Milý personál a kvalitné služby z neho robia vynikajúceho partnera na organizovanie akýchkoľvek podujatí. 

  Mgr. Popelka RadoslavMBK Ružomberok
 • Naša spoločnosť už niekoľkokrát organizovala svoje podujatia v Hoteli Kultúra *** a pre spokojnosť všetkých účastníkov sa rozhodla aj v tomto roku využiť služby práve tohto hotela. Ochotný a usmiaty personál, výborné jedlo a kvalitné konferenčné priestory sú u nich samozrejmosťou. 

  Kuteľ JozefOkresný riaditeľ OVB
 • Spolu s Hotelom Kultúra *** sme už zorganizovali niekoľko úspešných turnajov. Aj tento rok organizujeme v priestoroch hotela Majstrovstva sveta v šachu IPCA 2017. Hotel nám vždy maximálne vyšiel v ústrety a môžeme jeho služby len a len odporučiť. 

  Zelnický MarekRiaditeľ podujatia
 • Personál Hotela Kultúra *** vytvoril svojou ochotou a profesionalitou už niekoľkokrát príjemné prostredie na rokovanie. V tomto roku opäť v marci organizujeme ďalšiu akciu našej asociácie a našou prvou voľbou bol práve Hotel Kultúra ***.

  prof. PhDr. Eva Kollárová, PhD.Prezidentka Asociácie Rusistov Slovenska