• Ružomberok je miesto, ktoré žije basketbalom. Služby na úrovni Európskeho štandardu sú pre súperov a hostí prichádzajúcich na zápasy nevyhnutnosťou. Na Hotel Kultúra *** sa vždy môžeme spoľahnúť. Milý personál a kvalitné služby z neho robia vynikajúceho partnera na organizovanie akýchkoľvek podujatí. 

  Mgr. Popelka RadoslavMBK Ružomberok
 • Slovenský zväz sclerosis multiplex využil na svoje rokovania priestory hotela KULTÚRA *** v Ružomberku po prvýkrát v marci 2017. Za všetkých zúčastnených najskôr vyjadrujeme poďakovanie a veľkú spokojnosť ochotnému personálu, pracujúcemu na profesionálnej úrovni. Rovnako aj s ubytovaním a nadštandardnými rokovacími priestormi sme boli nad mieru spokojní. Oceňujeme, pre nás dôležitý, bezbariérový prístup, priestranné bezbariérové izby pre vozičkárov a bezbariérové sociálne zariadenie v blízkosti rokovacej sály. Naozaj veľmi pekné priestory hotela umocňuje, a nás priam „očarilo“ , aj netradičné átrium v jeho strede. V bezbariérovej reštaurácií nám podávali výborné jedlá, lahodiace nielen našim chuťovým bunkám, ale aj očiam. O našej spokojnosti svedčí aj fakt, že v hoteli KULTÚRA *** sa už v máji stretneme na ďalšej zväzovej akcií.

  Fajnorová JarmilaPrezidentka SZSM
 • Spolu s Hotelom Kultúra *** sme už zorganizovali niekoľko úspešných turnajov. Aj tento rok organizujeme v priestoroch hotela Majstrovstva sveta v šachu IPCA 2017. Hotel nám vždy maximálne vyšiel v ústrety a môžeme jeho služby len a len odporučiť. 

  Zelnický MarekRiaditeľ podujatia
 • Personál Hotela Kultúra *** vytvoril svojou ochotou a profesionalitou už niekoľkokrát príjemné prostredie na rokovanie. V tomto roku 2016 opäť v marci organizujeme ďalšiu akciu našej asociácie a našou prvou voľbou bol práve Hotel Kultúra ***.

  prof. PhDr. Eva Kollárová, PhD.Prezidentka Asociácie Rusistov Slovenska
 •  Vážení a milí priatelia!

          Uplynul týždeň od ukončenia medzinárodného fóra rusistov „Bratislavskie vstreči pod Tatrami 2017“ vo Vašom hoteli. Stále prichádzajú dobré slová o odbornej i organizačnej úrovni stretnutia, máte na atmosfére podujatia veľkú zásluhu a ja chcem vyjadriť úctu k Vášmu príkladnému vzťahu k práci.

  Ste zodpovední, dôslední, poznáte cenu slova, vytvorili ste prostredie s profesionálnymi službami a s veľkou pridanou hodnotou Vašej mimoriadnej ochoty, ústretovosti, pohotovosti, vzácnej ľudskej žičlivosti...

  Krásnemu prostredie architektonicky veľmi pôsobivého atria ste vdýchli dušu, nevtieravej /vonkoncom “nebiznisovej“/ radosti stretnutia s nami, cítili sme, že nie sme pre Vás len klientmi, ktorí prinášajú peniaze, ale tak ako Vy pre nás, tak aj my pre Vás sme ľudsky zaujímaví, a práve preto boli dni u Vás plné pohody a priazne.

          ĎAKUJEM.     

                                                  

   

   

  Prof. PhDr. Eva Kollárová, PhD.Prezidentka Asociácie Rusistov Slovenska
 • Milá pani Leváková, Vážený pán Babic. 

   

  Dovoľte mi prosím ešte raz veľmi pekne poďakovať za  vysokú profesionalitu a nasadenie. Ďakujem aj celému tímu zamestnancov hotela Kultúra za výbornú spoluprácu počas chystania a najmä realizovania kongresu. Budem sa tešiť na ďalšiu eventuálnu spoluprácu. 

  Mgr. Andrej Šutkakongresový manažér SOLEN, s.r.o.
 • Ďakujeme za pomoc a podporu pri organizované šachového podujatia CHEESFEST 2018.

  Ivan Syrový - Chief Arbiter, Marek Zelnický - Tournament Director