• Ružomberok je miesto, ktoré žije basketbalom. Služby na úrovni Európskeho štandardu sú pre súperov a hostí prichádzajúcich na zápasy nevyhnutnosťou. Na Hotel Kultúra *** sa vždy môžeme spoľahnúť. Milý personál a kvalitné služby z neho robia vynikajúceho partnera na organizovanie akýchkoľvek podujatí. 

  Mgr. Popelka RadoslavMBK Ružomberok
 • Slovenský zväz sclerosis multiplex využil na svoje rokovania priestory hotela KULTÚRA *** v Ružomberku po prvýkrát v marci 2017. Za všetkých zúčastnených najskôr vyjadrujeme poďakovanie a veľkú spokojnosť ochotnému personálu, pracujúcemu na profesionálnej úrovni. Rovnako aj s ubytovaním a nadštandardnými rokovacími priestormi sme boli nad mieru spokojní. Oceňujeme, pre nás dôležitý, bezbariérový prístup, priestranné bezbariérové izby pre vozičkárov a bezbariérové sociálne zariadenie v blízkosti rokovacej sály. Naozaj veľmi pekné priestory hotela umocňuje, a nás priam „očarilo“ , aj netradičné átrium v jeho strede. V bezbariérovej reštaurácií nám podávali výborné jedlá, lahodiace nielen našim chuťovým bunkám, ale aj očiam. O našej spokojnosti svedčí aj fakt, že v hoteli KULTÚRA *** sa už v máji stretneme na ďalšej zväzovej akcií.

  Fajnorová JarmilaPrezidentka SZSM
 • Spolu s Hotelom Kultúra *** sme už zorganizovali niekoľko úspešných turnajov. Aj tento rok organizujeme v priestoroch hotela Majstrovstva sveta v šachu IPCA 2017. Hotel nám vždy maximálne vyšiel v ústrety a môžeme jeho služby len a len odporučiť. 

  Zelnický MarekRiaditeľ podujatia
 • Personál Hotela Kultúra *** vytvoril svojou ochotou a profesionalitou už niekoľkokrát príjemné prostredie na rokovanie. V tomto roku opäť v marci organizujeme ďalšiu akciu našej asociácie a našou prvou voľbou bol práve Hotel Kultúra ***.

  prof. PhDr. Eva Kollárová, PhD.Prezidentka Asociácie Rusistov Slovenska